Powrót na górę
× Home O nas Oferta Kontakt

01/CONSULTING PR

PUBLIC RELATIONS JAKO TRZON MARKI

Na straży budowania relacji i kreowania wizerunku

Badania rynku, zaangażowany marketing oraz wielopoziomowe działania Public Relations budują pozycję marki i pozwalają na wyróżnienie wśród konkurencji. Tworzenie więzi pomiędzy firmami, a najwyższą wartością dla marki czyli konsumentami jest kluczem do kreowania silnej pozycji. Przy wsparciu grupy specjalistów tworzę kreatywną komunikację przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań PR, social mediów oraz wielokanałowej komunikacji marketingowej. 

Przygotowuję i wdrażam unikalne strategie komunikacyjne  oraz na każdym etapie doradzam w szeroko pojętych aspektach wizerunku i pozycji firmy.

 

SPRAWDŹ, Z KIM MIELIŚMY OKAZJĘ WSPÓŁPRACOWAĆ

Nasi Klienci

Żegluga Gdańskac
Archaeological Paths
Kardamo
Bobini Baby

CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Budujemy pozycję i wizerunek firmy za pomocą fuzji innowacyjnych narzędzi Public Relations, digital marketingu oraz outbound marketingu.

02/MARKETING

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie komunikacji oraz reklamy, które pomogą wyróżnić się na rynku oraz w Internecie. Otrzymują Państwo profesjonalne plany działania dla swoich produktów czy usług.

Więcej

03/SOCIAL MEDIA

Social Media to nasza pasja! 

Posiadamy wiedzę, umiejętności i kilkuletnie doświadczenie przy pracy w social mediach, co pozwala na dopasowanie najbardziej efektywnych rozwiązań. Tworzymy rekomendacje dla firm z różnorodnych gałęzi biznesu, tworząc strategie i rozwiązania na miarę wyzwań przed którymi stoją nasi Klienci. 

Więcej

04/BADANIA RYNKU

Badanie rynku jest niezbędne, by podejmować właściwe decyzje marketingowe czy strategiczne. Nasz zespół specjalistów posiada zasoby badawcze, dzięki którym możliwa jest realizacja pełnego zakresu badań ilościowych i jakościowych. Co więcej, oferujemy naszą autorską platformę PR SQUARE, za pomocą której możliwe jest przeprowadzanie badań. Zgromadzone dane nie są przekazywane w obrębie zewnętrznych przedmiotów.

Więcej

Masz pytania? 

Zapraszamy do kontaktu!

WIĘCEJ