Powrót na górę
× Home O nas Oferta Kontakt

02/Marketing

PUBLIC RELATIONS JAKO TRZON MARKI

Na straży budowania relacji i kreowania wizerunku

Działania marketingowe PR SQUARE skupione są na on-line i offline marketingu. Kompleksowe podejście oparte na twardych danych i podejściu psychologicznym pozwala na tworzenie marketingu zaangażowanego. 

Realizujemy usługi marketingowe takie jak:

  •  audyt i strategie marketingowe on-line i offline
  •  performance marketing 
  •  marketing społecznościowy
  •  content marketing & storytelling 
  •  consulting & identyfikacja wizualna 
  •  organizacja akcja promocyjnych i konkursów 
  •  projekty i druk materiałów promocyjnych

 

 

 

SPRAWDŹ, Z KIM MIELIŚMY OKAZJĘ WSPÓŁPRACOWAĆ

Nasi Klienci

Żegluga Gdańskac
Archaeological Paths
Kardamo
Bobini Baby

CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Budujemy pozycję i wizerunek firmy za pomocą fuzji innowacyjnych narzędzi Public Relations, digital marketingu oraz outbound marketingu.

02/MARKETING

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie komunikacji oraz reklamy, które pomogą wyróżnić się na rynku oraz w Internecie. Otrzymują Państwo profesjonalne plany działania dla swoich produktów czy usług.

Więcej

03/SOCIAL MEDIA

Social Media to nasza pasja! 

Posiadamy wiedzę, umiejętności i kilkuletnie doświadczenie przy pracy w social mediach, co pozwala na dopasowanie najbardziej efektywnych rozwiązań. Tworzymy rekomendacje dla firm z różnorodnych gałęzi biznesu, tworząc strategie i rozwiązania na miarę wyzwań przed którymi stoją nasi Klienci. 

Więcej

04/BADANIA RYNKU

Badanie rynku jest niezbędne, by podejmować właściwe decyzje marketingowe czy strategiczne. Nasz zespół specjalistów posiada zasoby badawcze, dzięki którym możliwa jest realizacja pełnego zakresu badań ilościowych i jakościowych. Co więcej, oferujemy naszą autorską platformę PR SQUARE, za pomocą której możliwe jest przeprowadzanie badań. Zgromadzone dane nie są przekazywane w obrębie zewnętrznych przedmiotów.

Więcej

Masz pytania? 

Zapraszamy do kontaktu!

WIĘCEJ