Powrót na górę
× Home O nas Oferta Kontakt

03/SOCIAL MEDIA & DIGITAL MARKETING

PUBLIC RELATIONS JAKO TRZON MARKI

Na straży budowania relacji i kreowania wizerunku

Social Media to nasza pasja! 

Posiadamy wiedzę, umiejętności i kilkuletnie doświadczenie przy pracy w social mediach, co pozwala na dopasowanie najbardziej efektywnych rozwiązań. Tworzymy digital marketing dla firm z różnorodnych gałęzi biznesu, tworząc strategie i rozwiązania na miarę wyzwań przed którymi stoją nasi Klienci. 

Nie akceptujemy uniwersalnego podejścia, dlatego podejmując współpracę analizujemy sytuację zastaną, tworząc strategię i wdrażając poszczególne elementy przy ścisłej współpracy z Klientem co pozwala na indywidualne podejście i stopniowe budowanie silnej pozycji brandu na rynku. Decyzje podejmujemy na podstawie danych i indywidualnego podejścia do marki, dlatego widzimy siebie jako część zespołu Klienta, a nie firmę zewnętrzną. 

Realizujemy działania z zakresu digital marketingu takie jak:

  • opracowanie strategii komunikacyjno - wizerunkowych w social media
  • kompleksowa obsługa narzędzi social media z zastosowaniem strategii komunikacyjnych 
  • analiza konkurencji i trendów
  • analiza grup odbiorców
  • rozbudowane kampanie reklamowe w mediach społecznościowych
  • Influencer Marketing 

 

 

SPRAWDŹ, Z KIM MIELIŚMY OKAZJĘ WSPÓŁPRACOWAĆ

Nasi Klienci

Żegluga Gdańskac
Archaeological Paths
Kardamo
Bobini Baby

CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Budujemy pozycję i wizerunek firmy za pomocą fuzji innowacyjnych narzędzi Public Relations, digital marketingu oraz outbound marketingu.

02/MARKETING

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie komunikacji oraz reklamy, które pomogą wyróżnić się na rynku oraz w Internecie. Otrzymują Państwo profesjonalne plany działania dla swoich produktów czy usług.

Więcej

03/SOCIAL MEDIA

Social Media to nasza pasja! 

Posiadamy wiedzę, umiejętności i kilkuletnie doświadczenie przy pracy w social mediach, co pozwala na dopasowanie najbardziej efektywnych rozwiązań. Tworzymy rekomendacje dla firm z różnorodnych gałęzi biznesu, tworząc strategie i rozwiązania na miarę wyzwań przed którymi stoją nasi Klienci. 

Więcej

04/BADANIA RYNKU

Badanie rynku jest niezbędne, by podejmować właściwe decyzje marketingowe czy strategiczne. Nasz zespół specjalistów posiada zasoby badawcze, dzięki którym możliwa jest realizacja pełnego zakresu badań ilościowych i jakościowych. Co więcej, oferujemy naszą autorską platformę PR SQUARE, za pomocą której możliwe jest przeprowadzanie badań. Zgromadzone dane nie są przekazywane w obrębie zewnętrznych przedmiotów.

Więcej

Masz pytania? 

Zapraszamy do kontaktu!

WIĘCEJ